Best Doctors już dostępny w SuperUbezpieczenia.pl

Zdiagnozowanie poważnej choroby oznacza często strach i stres przed tym co będzie dalej. Wiele poważnych chorób wymaga często specjalistycznego leczenia. W walce o zdrowie często liczy się czas. Ubezpieczenie Best Doctors ma skutecznie pomóc w walce z groźnymi chorobami. Daj sobie szansę w walce z chorobą i zasięgnij dodatkowej opinii ekspertów światowej klasy w ramach pakietu Best Doctors.

Czym jest Best Doctors?

Best Doctors to międzynarodowa organizacja o międzynarodowym zasięgu. Została założona w 1989 roku przez lekarzy z Harvard Medical School. Obecnie można skorzystać z usług ponad 53 000 światowej klasy lekarzy i specjalistów, którzy posiadają ponad 450 specjalizacji medycznych. Zaufanie i najlepsza opinia w środowisku medycznym sprawia, że z usług Best Doctors skorzystało już ponad 40 milionów klientów.

Kluczowa jest diagnoza

Statystyki pokazują, że 1 na 5 osób najprawdopodobniej zachoruje na raka w przyszłości. Liczba zachorowań na nowotwory złośliwe w Polsce w ciągu ostatnich trzech dekad wzrosła dwukrotnie. Diagnoza śmiertelnej choroby potrafi w kilka sekund wywrócić życie do góry nogami. Otrzymując opinię lekarza warto skonsultować się z innymi specjalistami, by wybrać jak najlepszą formę walki z chorobą. Posiadając pakiet Best Doctors masz możliwość:

  • Zweryfikowania diagnozy przez ekspertów i lekarzy w danej dziedzinie
  • Otrzymania propozycji modelu leczenia dostosowanego do Twojego stanu zdrowia
  • Rozpoczęcia leczenia w specjalistycznej klinice za granicą
  • Sfinansowanie leczenie w ramach Best Doctors oraz załatwienie wszystkich niezbędnych formalności
  • Sfinansowania i pokrycie kosztów związanych z transportem osoby bliskiej

Otrzymanie rekomendacji od lekarza specjalisty z zagranicy oznacza często otwarcie „furtki” na inne, bardziej skuteczne leczenie. Pakiet Best Doctors zapewnia opiekę medyczną, organizację i pokrycie kosztów leczenia za granicą oraz zwrot innych kosztów związanych z leczeniem.

Dzięki Best Doctors uzyskasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania związane z chorobą. Szybko uzyskasz wiedzę, czy pierwsza diagnoza jest prawidłowa? Czy zaproponowany plan leczenia jest najlepszy? Gdzie zasięgnąć innej opinii specjalistów i jak zebrać środki potrzebne w walce z chorobą.

SuperUbezpieczenia.pl od lat zapewniają swoim Klientom najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku. Znajomość branży i potrzeb Klientów sprawiła, że dostępny pakiet Best Doctors pomoże wielu osobom w walce z groźnymi chorobami. Skontaktuj się z naszymi ekspertami pod numerem 720 221 221 i uzyskaj więcej szczegółów na temat ochrony.