Zdiagnozowanie poważnej choroby to sytuacja, która potrafi wywrócić życie do góry nogami. Leczenie i opracowanie skutecznej terapii w wielu przypadkach kosztuje nawet kilkaset tysięcy złotych. Na rynku dostępnych jest wiele produktów ubezpieczeniowych, która mają zapewniać pomoc finansową w razie wystąpienia np. nowotworu. Ubezpieczenie Besto Doctors, dzięki opracowanej metodzie pomocy i dostępowi światowej klasy specjalistów zapewnia realną pomoc w trudnych chwilach. Jak działa ubezpieczenie Best Doctors?

Czas ma tutaj kluczowe znaczenie

Nikomu nie trzeba przypominać, że w walce z chorobą liczy się czas. Otrzymując świadczenie z polisy na raka z produktów dostępnych na rynku, chory dostaje świadczenie pieniężne, które może przeznaczyć na leczenie. Niestety wiele osób zupełnie nie wie do kogo się zgłosić i jak zorganizować wszystko tak, by skutecznie rozpocząć walkę z chorobą.

Ubezpieczenie Best Doctors to polisa, która jest z Tobą od pierwszego dnia. Grono ekspertów pomoże Ci zorganizować wizytę u specjalisty, pokryje koszty związane z leczeniem i transportem do placówki medycznej oraz pomoże w załatwieniu wszystkich formalności od tłumaczenia i zebrania dokumentów po uzyskaniu niezbędnych wiz.

Jak działa ubezpieczenie?

Po zdiagnozowaniu poważnej choroby pierwszym krokiem jest kontakt z Best Doctors. Członek zespołu medycznego ustali, jakie informacje są niezbędne do zapoznania się z Twoim przypadkiem, a dotychczasowe wyniki przekażesz bez wychodzenia z domu i odwiedzania lekarzy.

Następnie Twój przypadek zostanie skonsultowany przez najlepszych specjalistów, którzy zajmują się konkretnym przypadkiem. Po analizie przekazanych dokumentów zostanie stworzony raport, gdzie zawarta będzie diagnoza, rekomendacja sposobu leczenia i odpowiedzi na przykładowe pytania.

Po zatwierdzeniu wybranego modelu leczenia wystarczy skontaktować się z Best Doctors. Firma zadba o wszystko. Po wybraniu kliniki Best Doctors załatwi formalności związane z przyjęciem na leczenie, organizacją podróży i zakwaterowania za granicą dla Ciebie i bliskiej osoby. Oprócz tego za każdy dzień pobytu w szpitalu otrzymasz świadczenie w wysokości 100 euro.

Best Doctors nie zostawi Cię bez pomocy po zakończonym leczeniu za granicą. Jeśli wymagane będzie dalsza kuracja w kraju to, firma zwróci Ci koszty zakupu leków do 50 tysięcy euro.

Pomoc Best Doctors w kilku prostych krokach

Druga opinia medyczna ze światowej klasy specjalistą

Zaproponowanie najlepszej metody leczenia i kliniki za granicą

Pokrycie kosztów i organizacja wyjazdu do placówki medycznej za granicą dla Ciebie i osoby towarzyszącej

Pokrycie kosztów związanych z organizacją i leczeniem za granicą

Świadczenie pieniężne za każdy dzień pobytu w szpitalu

Pokrycie kosztów związanych z zakupem leków po powrocie do kraju

Best Doctors zapewnia poczucie bezpieczeństwa

Poczucie bezpieczeństwa i realna pomoc to główne zalety produktu Best Doctors. Dzięki temu masz pewność, że w walce z chorobą zajmą się Tobą najwyższej klasy specjaliści. Best Doctors to grono ok. 50 tysięcy ekspertów w różnych dziedzinach.

  • Oprócz tego masz pewność, że pierwsza diagnoza postawiona w kraju zostanie zweryfikowana. Zostanie ustalona ustalona najlepsza metoda leczenia.
  • Sam wybierasz miejsce, gdzie chcesz się leczyć. Masz możliwość wyboru jednego z trzech zaproponowanych placówek, które specjalizują się w leczeniu danego schorzenia
  • Czas. Dzięki Best Doctors otrzymujesz możliwość szybkiego dostępu do placówek medycznych bez konieczności czekania w kolejkach.
  • Suma ubezpieczenia do 1 miliona euro, pozwoli na przeprowadzenie i pokrycie wszystkich kosztów związanych z powrotem do zdrowia.
  • Ochroną Best Doctors możesz objąć siebie i swoje dzieci.