Ubezpieczenie zwiększa szansę na wyleczenie

Z roku na rok świadomość ubezpieczeniowa Polaków się zwiększa. Widać to nie tylko po polisach komunikacyjnych i majątkowych. Coraz większą wagę przykładamy do swojego życia i zdrowia. Każdy z nas chce mieć dostęp do najlepszych specjalistów, gdy dopadnie nas poważna choroba.


Koszty leczenia mogą być ogromne

Posiadając ubezpieczenie Best Doctors mamy szansę na wyleczenie dzięki najlepszym specjalistom w placówkach na całym świecie. Zdiagnozowanie poważnej choroby generuje nie tylko wiele problemów, ale również koszty. Diagnoza, dalsze konsultacje i terapie nie są tanie. Często jednak okazuje się, że pierwsza diagnoza jest błędna i wymaga ona konsultacji u innego specjalisty. Ubezpieczenie Best Doctors to polisa, która zapewnia realną pomoc w chorobie. Dzięki polisie możesz skorzystać z takich rozwiązań jak:

  • Druga opinia medyczna lekarza konsultanta
  • Opracowanie najlepszego modelu leczenia i wybór kliniki za granicą
  • Organizacja i pokrycie wszystkich kosztów leczenia za granicą
  • Pokrycie kosztów związanych z pobytem osoby bliskiej
  • Wypłata świadczenia za każdy dzień w szpitalu
  • Zwrot kosztów leków zakupionych po powrocie do kraju

 

Z Best Doctors możesz skupić się tylko na swoim zdrowiu. Najwyższej klasy specjalisty dopełnią wszystkich formalności i zadbają dla Ciebie o najlepszą opiekę i metody leczenia. Poznaj więcej szczegółów na temat tego ubezpieczenia i skontaktuj się z ekspertami SuperUbezpieczenia.pl. Zadzwoń pod numer 720 221 221.